Pastorační plán farnosti – prosinec 2021 a leden 2022

Vzhledem k aktuálně vyhlášenému nouzovému stavu a dalšímu nepříznivému vývoji pandemické situace se níže naplánované aktivity (5. 12. Koncert smíšeného sboru z Val. Klobouk, 19. 12. Adventní koncert Mužského sboru z Vacenovic, v předvánočním týdnu Zpívání žáků ZŠ koled v kostele a 15. 1. 2022 Farní veselice) RUŠÍ!

Neruší se snídaně pro děti po rorátech, protože se stejně uvidí ve škole… Tříkrálová sbírka se také určitě uskuteční, forma a způsob koledování ale budou ještě upřesněny.

Za pochopení děkuje

o. Radek

• Roráty                                                    vždy v Po, St, Čt  – v 6:30 – poté snídaně pro děti v 7 hod. (autobus do Milotic jede v 7:20)
  • Adventní dílničky                                každou sobotu v adventu v 15 hod.
  • Stavění stromků a betléma              (v předvánočním týdnu, čas a den bude upřesněn)
  • 24.12. – Štědrý den                             mše v 15 hod. a o půlnoci ve 24 hod.
  • 25.12. – Boží narození                        mše v 8 hod. a v 10 hod.
  • 26.12. – Svatoštěpánská koleda      návštěva nemocných od kněze a mládežníků (svaté přijímání a hraní a zpívání koled u nich doma) – akce se ještě zváží podle situace
  • 27.12. – Mše za vinaře – v 17:00 hod.      akce žehnání sklepů po mši – se ještě zváží podle situace
  • 6.1. – Zjevení Páně – mše s žehnáním koledníkům a křídy – čtvrtek v 17:00 hod.
  • 8.1. – Tříkrálová sbírka –                    dopoledne