červenec / 2020

NOVINKY FARNÍ RADY

Dobrý den milí farníci

1. vydání Pastoračních novin bylo vydáno nákladem 300 výtisků. Na každou mši svatou bylo připraveno 150ks. Na ranní se odebralo 34 ks a na hrubé 35 ks. Proto jich dnes vydáváme jen 100 ks. V budoucnu budeme taktéž reagovat podle Vašeho zájmu.

V pokladničkovém sloupu, kromě jednoho velmi krásného pochvalného lístečku k vydání 1. Pastoračních novin „což nám udělalo velkou radost a moc za to děkujeme“,  nebyl zatím žádný lísteček. To zřejmě znamená, že nikdo nemá žádnou připomínku, výtku či nápad na zlepšování v naší farnosti. Kdyby snad někomu nevyhovovala taková forma sdělení Vašeho názoru, můžete jej napsat, samozřejmě anonymně, nebo odevzdat či sdělit člověku Vámi zvoleného v Pastorační radě.

LAST MINUTE

V termínu od 23. 7 do 26. 7. 2020 proběhne táborový víkend pro děti a mládež od 6 let na farním centru. Přihlaste se co nejdříve u Terezky Dulovcové  Vacenovice 689. Jídlo je zajištěné, cena 200 Kč.

DOJDITE K NÁM NA BESEDU

Protože nebylo možné uspořádat z důvodu proti covid opatření farní den, zveme všechny občany v neděli 26. 7. 2020 po mši svaté, která proběhne výjimečně ve 14:00 hod, na odpolední kávu, či pohárek vína. Káva, víno a něco ke kávě je zajištěno. Těšíme se na Vás.

Přijďte pobesedovat se svými známými !!

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem ženám, které přichystaly malé pohoštění  a všem těm co se přičinili jakýmkoliv způsobem o krásný průběh akce „Noc kostelů“. Obzvlášť chceme poděkovat účastníkům večerního (20:30 hod) požehnání farnosti a obci. Pro zajímavost to bylo 23 lidí, 5 ministrantů, 5  muzikantů, 1 farář a 1 varhanice. Děkujeme

Další poděkování bychom chtěli adresovat všem lidem, kteří svou aktivitou přispěli k důstojnému průběhu slavnosti Božího Těla a průvodu obcí.

BRIGÁDA

V pondělí 20. 7. 2020 máme naplánovanou brigádu za účelem úklidu ve farní stodole. Akce začne v 16:00 odpoledne a zveme na ni všechny muže, kterým není současný stav stodoly lhostejný! Nářadí, ochranné pomůcky a občerstvení v podobě lehkých vinných střiků (musíme hlavně pracovat) povoleno dle vlastního uvážení. Předem Vám děkujeme za Vaši účast.

Děkujeme za Vaši pozornost